Szymon Szwiec

Sportowiec z krwi i kości. Nie obca mu woda i narciarstwo.
Były zawodnik ZKS Unii Tarnów, Juvenii Wrocław i AZS Uniwersytetu Wrocławskiego oraz były triathlonista.

Wielokrotny medalista akademickich mistrzostw Polski. Obecnie jest trenerem UKS Sokół Mościce, a także instruktorem narciarstwa i kierownikiem obozów sportowych. Na tym nie poprzestaje. Sędziuje na zawodach pływackich, a od niedawna może o sobie powiedzieć: początkujący jogin.

Z Szymonem udoskonalisz swoją technikę pływacką
i przygotujesz się do zawodów.

O nas

Jesteśmy zespołem prawdziwych pasjonatów pływania, dla których bycie instruktorem to coś znacznie więcej niż tylko zawód. Nauczyliśmy już pływać tysiące (nie, nie przesadzamy) dzieci i dorosłych w wielu klubach pływackich, a teraz chcielibyśmy podzielić się swoim doświadczeniem w Peyomi Academy – naszej autorskiej szkole pływania.

Doskonale wiemy, że niektórzy potrzebują więcej czasu, by oswoić się z wodą, inni – by nabrać do niej szacunku, dlatego podejdziemy do Ciebie indywidualnie. Wychodzimy z założenia, że każda metoda jest dobra, o ile jest skuteczna (i jednocześnie zdrowa +  bezpieczna). Nie ma też jednego dobrego rozwiązania. Dlatego w pełni dostosujemy do Ciebie program nauczania i sposób prowadzenia zajęć. Możesz mieć pewność, że nasze metody szkoleniowe są niezwykle nowoczesne. Zainteresowaliśmy Cię? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!
Na koniec: nie zapominamy o najważniejszym – sami również nieustannie się szkolimy. 

    Wszelkie prawa zastrzeżone dla Peyomi Academy. Peyomi Academy - Akademia pływania i doskonalenia techniki Tarnów.