Sylwia Magdalena Gnojek

Absolwentka krakowskiego AWF, trenerka pływania drugiej klasy. W wodzie zyskuje taką lekkość ducha, że śmiało można powiedzieć, że pływanie ją… uskrzydla.

„Ruch to zdrowie” nigdy nie był dla niej pustym sloganem, potwierdza go swoim aktywnym stylem życia: Sylwia jest także instruktorką fitness oraz gimnastyki sportowej. To wielka pasjonatka jogi. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie
w nauce pływania dzieci.

 

O nas

Jesteśmy zespołem prawdziwych pasjonatów pływania, dla których bycie instruktorem to coś znacznie więcej niż tylko zawód. Nauczyliśmy już pływać tysiące (nie, nie przesadzamy) dzieci i dorosłych w wielu klubach pływackich, a teraz chcielibyśmy podzielić się swoim doświadczeniem w Peyomi Academy – naszej autorskiej szkole pływania.

Doskonale wiemy, że niektórzy potrzebują więcej czasu, by oswoić się z wodą, inni – by nabrać do niej szacunku, dlatego podejdziemy do Ciebie indywidualnie. Wychodzimy z założenia, że każda metoda jest dobra, o ile jest skuteczna (i jednocześnie zdrowa +  bezpieczna). Nie ma też jednego dobrego rozwiązania. Dlatego w pełni dostosujemy do Ciebie program nauczania i sposób prowadzenia zajęć. Możesz mieć pewność, że nasze metody szkoleniowe są niezwykle nowoczesne. Zainteresowaliśmy Cię? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!
Na koniec: nie zapominamy o najważniejszym – sami również nieustannie się szkolimy. 

    Wszelkie prawa zastrzeżone dla Peyomi Academy. Peyomi Academy - Akademia pływania i doskonalenia techniki Tarnów.